build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Паркинзи и гаражи
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Катна гаража во Ново Маало

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1915
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #81 Posted: 15-Mar-2019 at 18:36
Поглед од бул.Кочо РацинBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1915
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #82 Posted: 19-Mar-2019 at 14:17
На задниот дел почнаа со фасадата поточно лепат стрипор,од предната страна нема поголеми промениBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1915
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #83 Posted: 01-Apr-2019 at 18:23
Еве две денешни,се работи на фасадатаBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1915
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #84 Posted: 17-Apr-2019 at 12:56
Еве еден дел од фасадата

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1915
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #85 Posted: 02-May-2019 at 18:21
Дел од фасадата е завршен,еве неколку денешни,се повеќе личи дека го пренаменуваат во деловен простор

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1915
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #86 Posted: 09-May-2019 at 18:17
Денешна

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.078 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.