build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Комерцијални
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Кам - Јужен Булевар
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Кам - Јужен Булевар

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1164
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #41 Posted: 15-Sep-2018 at 13:03
Еве уште две од фб.Не им ја разбирам поентата со толку подземни нивоа,многу време изгубија во тоа.Back to Top
alexsend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-May-2011
Location: Скопје, Центар
Online Status: Offline
Posts: 1600
  Quote alexsend Quote  Post ReplyReply #42 Posted: 15-Sep-2018 at 16:57
Да не има приклучок од подземниот булевар па гледале на исто ниво да бидат.
Јас Скопје никогаш не сум го замислувал вака.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.