build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Комерцијални
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Кам - Јужен Булевар
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Кам - Јужен Булевар

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5071
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #61 Posted: Today at 10:48
Неколку денешни

Back to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Online
Posts: 7256
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #62 Posted: Today at 15:57
убава колекција на индустријални лименки добивме на толку атрактивна локација... КАМ, Рамстор, НЛБ... ЛИМЕНКИ!
единствена што се одвојува од цел простор е катната гаража, која за жал е катна гаража
Architects create dreams...politicians create nightmares
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.137 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.