build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Комерцијални
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Кам - Јужен Булевар

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Online
Posts: 6897
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #61 Posted: 13-Jul-2020 at 10:48
Неколку денешни

Back to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 7374
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #62 Posted: 13-Jul-2020 at 15:57
убава колекција на индустријални лименки добивме на толку атрактивна локација... КАМ, Рамстор, НЛБ... ЛИМЕНКИ!
единствена што се одвојува од цел простор е катната гаража, која за жал е катна гаража
Architects create dreams...politicians create nightmares
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 13142
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #63 Posted: 19-Jul-2020 at 20:00


За сè има вторпат
Back to Top
carver91 View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 09-Mar-2015
Online Status: Offline
Posts: 88
  Quote carver91 Quote  Post ReplyReply #64 Posted: 24-Jul-2020 at 16:55
дали ќе имаат модни продавници или кафе / пекара? Или само супермаркет.?
Back to Top
MGS View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 10-May-2011
Location: Охрид,МКД
Online Status: Offline
Posts: 303
  Quote MGS Quote  Post ReplyReply #65 Posted: 07-Aug-2020 at 10:39
Плочките меѓу елементите в кујна ми се слични на фасадава. Јааако.
Back to Top
kiriOK View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-Apr-2012
Location: Tamworth,UK
Online Status: Offline
Posts: 666
  Quote kiriOK Quote  Post ReplyReply #66 Posted: 07-Aug-2020 at 16:18
Индустријска хала сред строг центар
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Online
Posts: 6897
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #67 Posted: 01-Oct-2020 at 13:21
ДенешниBack to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 7374
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #68 Posted: 01-Oct-2020 at 15:22
во Скопјево има некој натпревар за бутање на што е можно полош објект на што е можно поударна локација, за кој не знаеме
Architects create dreams...politicians create nightmares
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.