build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Останати теми
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Резиме 2010

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
FoSsiL View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Mar-2009
Location: Аеродром
Online Status: Offline
Posts: 4699
  Quote FoSsiL Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Резиме 2010
    Posted: 31-Dec-2010 at 02:06
Ај малку и касниме. Повеќето утре или денес како сакате ќе се спремаат за вечер, но може да се резимра и во наредната година.

Па накратко што се дешаваше во 2010. Јас сега ќе се одлогирам уште малку.

Но ако некој би сакал да направи листа од се почнато, во градба и завршено. Па д видиме кај сме и што сме.

Ја отворив нишкава како боцка за модераторите и адмните. Ако имаме амин (организираност, која секција, некои забелешки зашто сакам да биде така убаво средено) може да почнеме да резимираме.
Македонија - Земја на чудата!
Back to Top
gorco View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Google Maps: Regional Expert

Joined: 22-Oct-2009
Online Status: Offline
Posts: 642
  Quote gorco Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 31-Dec-2010 at 09:11
se zapoznavme vo 2010-tata , se nadevam vo 2011-ta ke sedneme vo kafana nekoja
Back to Top
FoSsiL View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Mar-2009
Location: Аеродром
Online Status: Offline
Posts: 4699
  Quote FoSsiL Quote  Post ReplyReply #3 Posted: 31-Dec-2010 at 10:48
Може секако, зошто да не.

Инаку темава, може да се објави и како статија. Што сме направиле ние како буилд.мк а и што се случувало низ Македонија во 2010
Македонија - Земја на чудата!
Back to Top
pbanks View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9096
  Quote pbanks Quote  Post ReplyReply #4 Posted: 31-Dec-2010 at 16:21
Originally posted by FoSsiL

Може секако, зошто да не.

Инаку темава, може да се објави и како статија. Што сме направиле ние како буилд.мк а и што се случувало низ Македонија во 2010


Веќе се прави таква статија Cheers, нешто како топ 10 вести од годинава.

Да ја почекаме и верувам дека ќе ни се одговори дискусија Cheers
Back to Top
Cloverstack View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12129
  Quote Cloverstack Quote  Post ReplyReply #5 Posted: 31-Dec-2010 at 17:15
Еве едно ТОП 10 билдерско резиме за 2010 

http://www.build.mk/?p=6283

Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.