build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Административни
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Зграда за јавна администрација и ФДУ

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12037
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #221 Posted: 10-Jan-2019 at 22:15
Меѓу оваа и зградата на ВИП деновиве се поплочи просторот и се поставија канделабри за осветлување, се доби уличка што води кон црквата Пресвета Богородица. Е сега, од снегот не се гледа уличката, ама тоа е.За паркираните возила е друга приказна

За сè има вторпат
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.137 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.