build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Административни
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Надградба на Министерството за транспорт

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
BOJAN View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 09-Sep-2008
Location: SKOPJE
Online Status: Offline
Posts: 3414
  Quote BOJAN Quote  Post ReplyReply #201 Posted: 02-Jan-2018 at 17:57
Џоле, прашањава им е беа упатени од нас за оваа зграда, ама одговорите завршиле кај „Плусинфо“...
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1517
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #202 Posted: 04-Apr-2018 at 19:24
Odamna nemam pominato odovde,sto stana so objektov,staven li e vo funkcija??
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 11809
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #203 Posted: 04-Apr-2018 at 21:33


Не е пуштен во употреба, освен тоа и просторот пред зградата не е поплочен. Секој ден поминувам оттука.
За сè има вторпат
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.141 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.