build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Административни
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Надградба на Министерството за транспорт

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 12588
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #221 Posted: 30-Jul-2021 at 13:38
Сеуште не го доуредија партерот а објектов колку што знам веќе го пуштија...(од фб)

Back to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 7655
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #222 Posted: 02-Aug-2021 at 00:52
цел плоштад е фуш и треба одново да се преправи со нов плочник, заедно со дупките пред стоковна, па и самиот плочник на мостот
Architects create dreams...politicians create nightmares
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2021  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.