build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Урбани прашања
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Јавна чистота

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 222324
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1061
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #461 Posted: 29-Mar-2018 at 13:19
Низ Аеродром-превземено од фбBack to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 11558
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #462 Posted: 06-Apr-2018 at 10:12
Не можев да најдам соодветна тема, па тука нека стои оваа вест - нови јавни тоалети во Белград. Досега се поставени четири, веројатно наскоро ќе се постават уште.http://www.almaquattro.rs/2018/03/20/novi-javni-toaleti-u-beogradu/
За сè има вторпат
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1061
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #463 Posted: 17-Apr-2018 at 11:59
Во Карпош-превземено од фб

Back to Top
iGi_PoP View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 09-Apr-2015
Online Status: Offline
Posts: 211
  Quote iGi_PoP Quote  Post ReplyReply #464 Posted: 17-Apr-2018 at 17:02
Sto ubavo vaka.. nova fasada a do nea i novo kupiste gjubre... ova e dobar primer na toa ako smestis govedo od stala vo palata, pak ke si bide govedo... 
Back to Top
FT View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22-Jun-2010
Location: Kocani
Online Status: Offline
Posts: 302
  Quote FT Quote  Post ReplyReply #465 Posted: 16-May-2018 at 22:39
Градот е преполн со ѓубре. Не знам што е толку тешко да се чисти ако не секој ден барем преку еден.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 222324

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.