build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Паркинзи и гаражи
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Катна гаража Смилевски конгрес (кај МНТ)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Катна гаража Смилевски конгрес (кај МНТ)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
my Macedonia View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09-Oct-2008
Location: R. e Maqedonisë
Online Status: Offline
Posts: 3812
  Quote my Macedonia Quote  Post ReplyReply #121 Posted: 16-Apr-2019 at 01:00
Пред еден месец паркирав таму, барем пред 1 месец е во функција.
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 11961
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #122 Posted: 16-Apr-2019 at 08:48
Односите со јавноста им се голема мана на сегашниве властодршци, посебно на локалните власти. Досега се избламираа милион пати за сериозни проекти.
За сè има вторпат
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.125 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.