build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Урбани прашања
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Кучиња скитници

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 121314
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15289
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #261 Posted: 12-Mar-2022 at 08:14
Во Мичурин кај Транспортен Центар ова е само дел вкупно се негде околу 12,најчесто се кај напуштената куќа отспротива и кај црквата.Многу лоша глетка и опасност за пешаци и велосипедисти секој ден.(од твитер)

Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 121314

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.281 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.