build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Инфраструктура > Патишта
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Патна мрежа (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Патна мрежа (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 626364
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
daci92 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10-Dec-2012
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1815
  Quote daci92 Quote  Post ReplyReply #1261 Posted: 14-May-2018 at 20:10
Поголемиот дел од овие подолго време се работат. За Гостивар - Колари немам зборови, тоа што е направени претходно (минатата година) има дупки, а сега овој дел што се работи доста брзо се работи ама се надевам дека ќе биде квалитетно.Само некој мостови што не се чепнати не ми е јасно.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 626364

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.188 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.