build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Урбани прашања > Урбанистички целини
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Скопје 2014: Анкета 2013

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Poll Question: Дали го подржувате проектот, сега?
Poll Choice Votes Poll Statistics
19 [34.55%]
33 [60.00%]
1 [1.82%]
2 [3.64%]
You can not vote in this poll

Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
FoSsiL View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Mar-2009
Location: Аеродром
Online Status: Offline
Posts: 4699
#1 Topic: Скопје 2014: Анкета 2013
    Posted: 25-Apr-2013 at 18:13
Ваш став, ваш глас...

Ако модераторите не се согласуваат, нека ја избришат, но мислам дека е добро да се согледа денешната ситуација...

Па повелете, гласајте...

Пс... Ако може да се означи како хот топик (нели нема постови пишување, па да не се изгуби таму во другите страници од секцијава, никој да не ја види...

Edited by FoSsiL - 25-Apr-2013 at 18:24
Македонија - Земја на чудата!
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.078 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.