build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Урбани прашања
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Разно
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Разно

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 282930
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6907
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #581 Posted: 25-Oct-2020 at 17:51
Илегални трговци ги узурпираа улиците и тротоарите во Скопјеhttps://alsat.mk
Back to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 7376
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #582 Posted: Yesterday at 00:55

секогаш ќе има нешто, ако имаа надлежност или повеќе инспектори, тогаш изговорот ќе биде дека продавачите се некаква повредена социјална структура што преживува за леб... ако нема никој волја, нема ни да се реши проблемот никогаш
Architects create dreams...politicians create nightmares
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 282930

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.