build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Инфраструктура > Патишта
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Автопат Миладиновци - Штип

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 343536
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
alexsend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-May-2011
Location: Скопје, Центар
Online Status: Offline
Posts: 1784
  Quote alexsend Quote  Post ReplyReply #701 Posted: 05-Aug-2019 at 06:56
Не се нормални , и тие што проектирале, и тие што граделе и надзорот и владата, и бившата што почнала со таков проект... страшно...
Јас Скопје никогаш не сум го замислувал вака.
Back to Top
Tozovac View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 22-Oct-2018
Online Status: Offline
Posts: 67
  Quote Tozovac Quote  Post ReplyReply #702 Posted: 18-Aug-2019 at 20:40
Знае ли некој каде треба да се пријави проблем на автопатот. Денес возев Штип -Скопје. После знакот 59 км до Скопје, два пара банкини беа извадени и еден ли со кола си помина и да ме престигаше некој ќе го пресечеше на пола.
Back to Top
ironm View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2018
Location: Frankfurt
Online Status: Offline
Posts: 532
  Quote ironm Quote  Post ReplyReply #703 Posted: 19-Aug-2019 at 09:13
Можеби тие се дивите приклучоци за кои се зборува од ЈПДП неколку месеци, веројатно намерно се оставени дупки додека се изградат приклучоците.

Проблем можеш во АМСМ да пријавиш, имаат и некоја мобилна апликација само не знам колку функционира https://mojpat.mk/web/
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 343536

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.156 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.