build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Изградба и ентериери
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Бродски под

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message Reverse Sort Order
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
gjoko View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 18-Jun-2011
Location: kicevo
Online Status: Offline
Posts: 6554
  Quote gjoko Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Бродски под
    Posted: 17-Sep-2014 at 20:03
ако е целосно рамна кошулицата,стави доволно филц од ламинат.препорачано е тој сивиот,подебелиот и нема да имаш мака.но ако е нерамна кошулицата,ќе мора да израмнуваш со летви
Back to Top
Barde View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 17-Sep-2014
Location: Macedonia
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote Barde Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 17-Sep-2014 at 11:08
Здраво,
би замолил за совет доколку некој има некакво искуство со ова.

Сакам да поставам бродски под но директно на кошулица (изработена со хеликоптер), без да поставувам штици за под подот.

Доколку некој има искуство со ова би бил благодарен да го слушнам неговото мислење.

Поздрав
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.063 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.