build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Фото/Видео
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Видеоарт

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 19>
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #81 Posted: 27-Jan-2015 at 12:31едноставно мехaнички поетично [1]

Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #82 Posted: 28-Jan-2015 at 06:16каков потенцијал имат а глумат лудило


Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #83 Posted: 28-Jan-2015 at 16:50

кога ноќта ја менуваме во ден

A conceited man beholds an empty world [1]


Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #84 Posted: 28-Jan-2015 at 18:41

кога само Ситибајк во Скопје можат да ве спасат а никој не им склепал соодветна реклама деновиве почнав редовно да ги користам нивните услуги и навистина сум позитивно изненаден и од експедитивноста и од цената и од вољата на вакво време да разнесуваат пратки, во мојот случај макробиотски ланч пакети од Хармонија [1][2][3]

доставата им е 1 евро та и јас се демотивирам да запалам до таму точак, ем по смогов не би возел пониско од средно водно, а и да сакам немам луфта, а заради што и дополнително сум им благодарен на бајкериве - СЕКОЈА ЧЕСТ


Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #85 Posted: 28-Jan-2015 at 18:50

кога денот го менуваме во сон

If I am awake let me never sleep

Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #86 Posted: 28-Jan-2015 at 20:30

после вакви кадри човек почнува да размислува и ко веган

и #45 = * = http://vimeo.com/groups/underwatervideos


Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #87 Posted: 29-Jan-2015 at 15:00

ова хд-во на плазма очи освежува ко изворска вода наутро [1][2]

а видеово би залепил нешто налик [1]

Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #88 Posted: 29-Jan-2015 at 16:21
Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #89 Posted: 29-Jan-2015 at 18:21

ова орбиталниве прошетки се ко астрален балет за почетници, а меѓу нив првава на Леонов е ремек дело, истата мисија е позната и како прва рачно наведена при враќањето назад на земјата [1][2][3]

http://spaceflight.nasa.gov/history/shuttle-mir/multimedia/video/v-007.mpg

Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #90 Posted: 30-Jan-2015 at 14:21
Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #91 Posted: 01-Feb-2015 at 17:31
Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #92 Posted: 01-Feb-2015 at 20:30
Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #93 Posted: 01-Feb-2015 at 23:03
Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #94 Posted: 02-Feb-2015 at 09:19

   

afternoon effects исклучиво присутни заради дополнување [1]

фондација отворен прелет в пролет


Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #95 Posted: 03-Feb-2015 at 12:31

телепатија неретко и неразбирлива a пречесто опседнато испуштена [2] блазе си и на оние кои знаат кога што ги закачило [1]

... не вари кафе народ ќе се загрцне ...


Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #96 Posted: 05-Feb-2015 at 04:26

фалат уште бродои и дронои

http://motionographer.com/2011/11/21/mercedes-escape-the-map/


Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #97 Posted: 05-Feb-2015 at 04:37
Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #98 Posted: 05-Feb-2015 at 04:48Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #99 Posted: 05-Feb-2015 at 12:18

Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #100 Posted: 05-Feb-2015 at 12:28baroque towing snowboardмислам имаше на форумов една добра фотка со airdog бордер кај скалите до камен мост
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 19>

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.234 seconds.

Copyright ©2007 - 2021  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.