build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Инфраструктура > Патишта
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Експресен пат Штип - Кочани
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Експресен пат Штип - Кочани

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
MKDSTRUGA View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 20-Jun-2018
Online Status: Offline
Posts: 96
  Quote MKDSTRUGA Quote  Post ReplyReply #201 Posted: 29-Jul-2020 at 19:44
https://www.youtube.com/watch?time_continue=578&v=QT-F6CWVZBc&feature=emb_logo

Превземено од SkyscraperCity forum. Ја возев и јас трасата но видеото не е мое. Се гледа колку убава е вожњата на 135 км/х. Во живо и подобро делува одма да кажам
Back to Top
FT View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22-Jun-2010
Location: Kocani
Online Status: Offline
Posts: 364
  Quote FT Quote  Post ReplyReply #202 Posted: 29-Jul-2020 at 19:51
Да, супер е патот, и јас прееска возев 140.
Back to Top
Marxentric View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27-Apr-2020
Location: Paionia
Online Status: Offline
Posts: 74
  Quote Marxentric Quote  Post ReplyReply #203 Posted: 29-Jul-2020 at 21:57
Originally posted by MKDSTRUGA

https://www.youtube.com/watch?time_continue=578&v=QT-F6CWVZBc&feature=emb_logo

Превземено од SkyscraperCity forum. Ја возев и јас трасата но видеото не е мое. Се гледа колку убава е вожњата на 135 км/х. Во живо и подобро делува одма да кажам

Клипот го постирав тука пред 2 недели, ти на skyscraper го бараш

Edited by Marxentric - 31-Jul-2020 at 13:19
Back to Top
MKDSTRUGA View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 20-Jun-2018
Online Status: Offline
Posts: 96
  Quote MKDSTRUGA Quote  Post ReplyReply #204 Posted: 29-Jul-2020 at 22:51
Еее тутурутка сум хахах бар си кажав од кај ми е
Back to Top
user8642 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18-May-2020
Online Status: Offline
Posts: 417
  Quote user8642 Quote  Post ReplyReply #205 Posted: 29-Jul-2020 at 22:58
Се појавил на Google Maps. За Earth ваљда ќе почекаме некоја година


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.125 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.