build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Фото/Видео
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Македонија "Street Level"

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
MKballer View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25-Nov-2007
Location: Detroit
Online Status: Offline
Posts: 93
  Quote MKballer Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Македонија "Street Level"
    Posted: 21-Jul-2008 at 20:18
Interesen web site so sliki od razni lokacii niz makedonija.

http://streetmk.blogspot.com/
Back to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 7441
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 21-Jul-2008 at 20:55
убави се сликиве, иако очекував само фотографија а не уметничка фотографија SmileThumbs%20Up
Architects create dreams...politicians create nightmares
Back to Top
lslcrew View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14-Jan-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 10988
  Quote lslcrew Quote  Post ReplyReply #3 Posted: 22-Jul-2008 at 01:31
Немаше потреба од нов топик за да не информираш за странава! еден од основните начела е да не се отвораат нови теми за кој веќе постои соодветна. Ај нема везе утре ќе средат админите!
Back to Top
MKballer View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25-Nov-2007
Location: Detroit
Online Status: Offline
Posts: 93
  Quote MKballer Quote  Post ReplyReply #4 Posted: 22-Jul-2008 at 17:36
ja otvoriv nov topik zosto samo ima skopje street level, nema edno generalno topik za cela makedonija.
Back to Top
Cloverstack View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12172
  Quote Cloverstack Quote  Post ReplyReply #5 Posted: 23-Jul-2008 at 01:06


Постирај ги барем оние слики што ти оставиле најдобар впечаток. Глупо е вака фото-нишка само со линк...


Edited by Cloverstack - 23-Jul-2008 at 01:07
Back to Top
MKballer View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25-Nov-2007
Location: Detroit
Online Status: Offline
Posts: 93
  Quote MKballer Quote  Post ReplyReply #6 Posted: 24-Jul-2008 at 17:48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Edited by MKballer - 24-Jul-2008 at 17:50
Back to Top
Cloverstack View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12172
  Quote Cloverstack Quote  Post ReplyReply #7 Posted: 24-Jul-2008 at 18:25
Кој друг ги памти скалите на последната фотка кога беа плави? Big%20smile
Back to Top
lslcrew View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14-Jan-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 10988
  Quote lslcrew Quote  Post ReplyReply #8 Posted: 24-Jul-2008 at 18:53
Па ваљда тоа беше некаде докај 2006 после настапи промена на бојата....овај на власта де!
Back to Top
Cloverstack View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12172
  Quote Cloverstack Quote  Post ReplyReply #9 Posted: 24-Jul-2008 at 19:39
хах, не би рекол Big%20smile

мислам дека скаливе многу поодамна ја сменија бојата
Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #10 Posted: 22-Aug-2016 at 01:20

и на битолци им фали нешто слично на скопскава креатин-вност иако и без тоа неретко имаат уникатна урбана перспектива по спотои, во овој случај од покриенио пазара панкеришчава да немат извадено ниеден мелодичен прелет по сокациве, ајт бар имет фељтон абер во контекст
Edited by beTon - 22-Aug-2016 at 01:23
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.219 seconds.

Copyright ©2007 - 2021  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.