build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Skopje City Garden (Скопје Сити Гарден)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Skopje City Garden (Скопје Сити Гарден)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 10956
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #81 Posted: 19-Oct-2017 at 19:55
Originally posted by Albertos


Луѓе дали знае некој по која цена се движи квадрат во сити гарден. Конкретно овие од 48м2 и кога би биле готови ?


Види на нивната фејсбук или интернет страница, обично таму имаат телефони за контакт.
За сè има вторпат
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 10956
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #82 Posted: 28-Oct-2017 at 10:10
Од фејсбук страницата на ZSFKom

За сè има вторпат
Back to Top
xnx View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 05-Apr-2009
Online Status: Offline
Posts: 1834
  Quote xnx Quote  Post ReplyReply #83 Posted: 28-Oct-2017 at 12:12
interesno skroz
Back to Top
alexsend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-May-2011
Location: Скопје, Центар
Online Status: Offline
Posts: 1441
  Quote alexsend Quote  Post ReplyReply #84 Posted: 28-Oct-2017 at 14:16
Таман ќе може да се ѕиркаат од терасите Седиш на тераса и над тебе виси некој ти прави друштво А и деца може да си подаваат со топка исто така интересно.
Јас Скопје никогаш не сум го замислувал вака.
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 10956
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #85 Posted: 18-Nov-2017 at 18:38
Неколку денешни фотки...


За сè има вторпат
Back to Top
alexsend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-May-2011
Location: Скопје, Центар
Online Status: Offline
Posts: 1441
  Quote alexsend Quote  Post ReplyReply #86 Posted: 18-Nov-2017 at 19:53
И совршена за паркур
Но убава фасада во секој случај.
Јас Скопје никогаш не сум го замислувал вака.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.078 seconds.

Copyright ©2007 - 2017  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.