build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Здравствени
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Неуромедика

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14205
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Неуромедика
    Posted: 14-Jan-2016 at 21:06
До палата Емануел Чучков, на ул. Железничка



За сè има вторпат
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14205
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 12-Apr-2016 at 07:29
Дознав дека зградава ќе биде нова болница Неуромедика. Извор: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.655908544511753.1073741868.292591710843440&type=3

Originally posted by Џоле

До палата Емануел Чучков, на ул. Железничка

За сè има вторпат
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14205
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #3 Posted: 28-Aug-2016 at 14:41
Originally posted by Џоле

До палата Емануел Чучков, на ул. Железничка





За сè има вторпат
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14205
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #4 Posted: 19-Oct-2016 at 17:22
Огромни отстапувања од оригиналниот рендер... Впрочем, споредете и сами, го има во погорните објави.





За сè има вторпат
Back to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 7782
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #5 Posted: 19-Oct-2016 at 19:11
значи во Македонија рендери за бришење г'з се прават само... еден објект не изгледал така како што бил презентиран... ни еден
Architects create dreams...politicians create nightmares
Back to Top
xnx View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 05-Apr-2009
Online Status: Offline
Posts: 1943
  Quote xnx Quote  Post ReplyReply #6 Posted: 19-Oct-2016 at 21:26
hahaha bar dopirna tocka da imaa edna
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14205
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #7 Posted: 02-Mar-2017 at 22:14
Поминував оттука, па сликнав, иако изгледа дека нема некои посебни промени од последниот пат...



Edited by Џоле - 02-Mar-2017 at 22:15
За сè има вторпат
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14205
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #8 Posted: 29-Mar-2017 at 16:24








фотографиите се преземени од нивната фејсбук страница
За сè има вторпат
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Online
Posts: 15354
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #9 Posted: 26-Jun-2017 at 11:44
Фотографиите се од нивната фг страна,објектот може да се означи како завршен






Back to Top
xnx View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 05-Apr-2009
Online Status: Offline
Posts: 1943
  Quote xnx Quote  Post ReplyReply #10 Posted: 27-Jun-2017 at 09:10
kakva grozota od kompozicija se trive objekti
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Online
Posts: 15354
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #11 Posted: 10-Jan-2021 at 15:57
Nova bolnica Neuromedica Skopje(2017)


Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down



This page was generated in 0.062 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.