build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Б4 (Веднаш до ФДУ)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Б4 (Веднаш до ФДУ)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Online Status: Offline
Posts: 598
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #41 Posted: 21-Jul-2017 at 12:32
Денешни фоткиBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Online Status: Offline
Posts: 598
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #42 Posted: 18-Aug-2017 at 12:47
Еве една фотка од пред некој ден.На објектот претежно се работи во внатрешноста а на некои места веќе се вршат подготовки за ставање прозори.Ниту на официјалната страна на Рапид Билд нема рендери а објектот е назначен како деловен објект Св.Мина.На кровот се забележува дека прават некаква конструкција најверојатно за реклама.Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 10876
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #43 Posted: 09-Sep-2017 at 15:47
Од форумот ЅЅС...

Originally posted by Srdjan Adamovic;142246277За сè има вторпат
Back to Top
my Macedonia View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09-Oct-2008
Location: R. e Maqedonisë
Online Status: Offline
Posts: 3650
  Quote my Macedonia Quote  Post ReplyReply #44 Posted: 10-Oct-2017 at 18:58
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.047 seconds.

Copyright ©2007 - 2017  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.