build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Искуство со бесплатните проекти "типски куќи"?

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Winter View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 27-Oct-2016
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote Winter Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Искуство со бесплатните проекти "типски куќи"?
    Posted: 27-Oct-2016 at 13:16
Здраво,

Би сакал да прашам дали некој има искористено од бесплатните проекти за типски куќи коишто ги доделува Министерството за транспорт и врски.

Па доколку има да сподели искуство со истите.

Поздрав.


Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.