build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Инфраструктура > Воздухопловство
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Авиокомпании и линии
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Авиокомпании и линии

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 211212213
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
alexsend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-May-2011
Location: Скопје, Центар
Online Status: Offline
Posts: 1766
  Quote alexsend Quote  Post ReplyReply #4241 Posted: 14-Aug-2019 at 07:42
А сепак EasyJet не множи со 0 Ваљда да има математика они би улетале, сепак најдобро го знаат тој пазар
Јас Скопје никогаш не сум го замислувал вака.
Back to Top
Obedineta Makedonija View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23-Aug-2011
Location: Macedonia
Online Status: Offline
Posts: 1605
  Quote Obedineta Makedonija Quote  Post ReplyReply #4242 Posted: 14-Aug-2019 at 07:50
Originally posted by alexsend

А сепак EasyJet не множи со 0 Ваљда да има математика они би улетале, сепак најдобро го знаат тој пазар


Сепак најдобро овој(балканскиот) пазар го знае Визз, а ако мислиш на Швајцарија - да тие го знаат најдобро
Создаваме за да имаме, а и тоа што го имаме треба да го чуваме такво какво што е !!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 211212213

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.672 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.