build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Стар Аеродром
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Стар Аеродром

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
alexsend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-May-2011
Location: Скопје, Центар
Online Status: Offline
Posts: 1600
  Quote alexsend Quote  Post ReplyReply #201 Posted: 15-Sep-2018 at 16:55
Улицата е страшна за возење не смее толку време да сто со така високи шахти! Само еден удар може да значи штета од 80-500 евра зависи какви гуми имате!

Инаку убаво што направија кружен и што ја проширија улицата на влез од семафорите!
Јас Скопје никогаш не сум го замислувал вака.
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1164
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #202 Posted: 15-Sep-2018 at 17:36
Еве уште едно мало дополнување за состојбата на тротоарите на ул.Методија Шаторов Шарло(по старо Руди Чаевац).Фоткиве се од фб и се поред градилиштето на Голден Арт но не е сјајна состојбата ни со тротоарите на ул.Пандил Шишков.Незнам што чекаат некој да се повреди па после да се префрла вината.Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 91011

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.750 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.