build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Станбено-деловен комплекс Илинден

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3225
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Станбено-деловен комплекс Илинден
    Posted: 28-Jan-2018 at 16:26
Комплесков почна да се гради пред извесно време но сметам дека би можело во одделна нишка да го следиме неговиот напредок.Еве за почеток неколку рендери,локациска поставеност и тековна градба.(превземено од фејсбук),патем некој нека постави кранче до нишката.Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3225
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 18-Mar-2018 at 11:44
Од фејсбук

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3225
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3 Posted: 23-Mar-2018 at 12:56
Од фбBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3225
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #4 Posted: 12-Apr-2018 at 18:07
Од фејсбук

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3225
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #5 Posted: 04-May-2018 at 17:33
Превземено од фбBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3225
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #6 Posted: 08-Sep-2018 at 17:22
На една од зградите е почнато со работа на фасадата(од фб)

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3225
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #7 Posted: 21-Feb-2019 at 17:37
Од фбBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3225
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #8 Posted: 11-Sep-2019 at 16:32
Од фб

Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.