build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Останати теми
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Претставување на нови членови

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
ironm View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2018
Location: Frankfurt
Online Status: Offline
Posts: 886
  Quote ironm Quote  Post ReplyReply #221 Posted: 19-Jan-2020 at 14:02
Добредојде Wild Boy.

Има тема за работите што ги бараш во Сугестии, забелешки мислам така нешто се викаше, јас го барав истото и понудив помош околу работата, но се чини дечките се зафатени или незаинтересирани за обновување.
Back to Top
Realistic88 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 24-Dec-2019
Location: Prilep
Online Status: Offline
Posts: 22
  Quote Realistic88 Quote  Post ReplyReply #222 Posted: 09-May-2020 at 02:26
Hello
Back to Top
Cloverstack View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12452
  Quote Cloverstack Quote  Post ReplyReply #223 Posted: 09-May-2020 at 18:05


Здраво
Добредојде

Back to Top
Ani View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 15-Jul-2011
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2
  Quote Ani Quote  Post ReplyReply #224 Posted: 05-Oct-2020 at 11:16
Здраво,

вчера вечерта форумов автоматски ме (Staro Skopje) одјавил од сите уреди, а кога се обидувам да се најавам ми вели дека лозинката е погрешна, иако ден претходно се најавив со истата и не сум ја сменил. Имајќи предвид дека форумот веќе 2 недели има некои проблеми, не знам дали е технички проблем или сум хакнат. Дали некој друг имал слични проблеми или знае што може да биде? Истовремено Chrome (Windows 10) автоматски ми бришеше колачиња после секое затворање на апликацијата, може да е некој проблем со него или некој инфициран plug-in.

Кога се најавував на овој профил од Mozilla ми вели дека конекцијата не е сигурна.
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14159
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #225 Posted: 05-Oct-2020 at 12:48
Привремено ти го банирав профилот Staro Skopje, по твое барање.
За сè има вторпат
Back to Top
Ani View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 15-Jul-2011
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2
  Quote Ani Quote  Post ReplyReply #226 Posted: 05-Oct-2020 at 13:07
Пред да ме банираш успеав да се најавам од друг прелистувач со мојата лозинка, а потоа и од претходните прелистувачи. Се надевам дека е некој технички проблем (минатава недела 90% ми се отвораше error страница наместо форумов, можеби е поврзано), но не знам зошто би бил одјавен од секаде.
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14159
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #227 Posted: 05-Oct-2020 at 14:25
Сега си „одбаниран“, така што можеш да го користиш профилот одново.
За сè има вторпат
Back to Top
Daamjaan View Drop Down
Newbiе
Newbiе
Avatar

Joined: 22-Oct-2020
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2
  Quote Daamjaan Quote  Post ReplyReply #228 Posted: 22-Oct-2020 at 09:16
Здраво дечки и девојки, после неколку години следење "скришно", без коментирање, повторно Ви се приклучувам.
"The way to get started is to quit talking and begin doing"
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14159
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #229 Posted: 23-Oct-2020 at 11:09
Добро ни дојде.
За сè има вторпат
Back to Top
Spamalot View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 18-Jan-2022
Online Status: Offline
Posts: 1
  Quote Spamalot Quote  Post ReplyReply #230 Posted: 24-Jan-2022 at 15:05
Здраво на сите, го читам форумот некое време, сега и се регистрирав бидејќи имам прашања.. само да ја најдам вистинската тема каде да ги сместам..   
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.