build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Elena Luka Connect 5 - Мичурин,Аеродром

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2425
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #21 Posted: 07-Aug-2019 at 09:56

Да вчера ја срушија и таа барака поред улицата но ископот не е многу голем дали е 1м денес ја донесоа машината за набивање шипови така да најпрво ќе треба да завршат со нив незнам дали ќе ги ставаат само на дел од ископот или поред целиот па дури потоа ќе одат во длабина.Еве денешни

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2425
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #22 Posted: 08-Aug-2019 at 13:11
Денешни подобри фотки.Шипови ќе се набиваат околу целиот ископ ќе се оди 10м длабинаBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2425
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #23 Posted: 10-Aug-2019 at 10:18
Денешна

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2425
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #24 Posted: 27-Aug-2019 at 12:18
Денешна сеуште се работи на набивање бетонски цевки

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.078 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.