build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Изградба и ентериери
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Видео надзорни и алармни системи

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
wizardsystems View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 18-Feb-2019
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote wizardsystems Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Видео надзорни и алармни системи
    Posted: 18-Feb-2019 at 11:39
Како едни од најголемите дистрибутери во Македонија за сигурносни системи, моментално е активна промоцијата на пакетите од видео надзор на "HikVision".
Покрај продажбата, нудиме и монтажа и инсталација.
Wizard Systems
Crnorizec Hrabar 32, Skopje (Aerodrom)
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.066 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.