build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Фото/Видео > Патеписи
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Дубаи, Абу Даби - ОАЕ

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Влатко View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Aug-2016
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 476
  Quote Влатко Quote  Post ReplyReply #41 Posted: 12-Mar-2019 at 07:54
Back to Top
Влатко View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Aug-2016
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 476
  Quote Влатко Quote  Post ReplyReply #42 Posted: 12-Mar-2019 at 07:56
Отприлика накратко тоа би бил патеписот од ОАЕ, кој има можност да се најде во Дубаи во 2020г., ќе се одржува Дубаи Експо 2020 и може да биде сведок на најновите технолошки дострели на човештвото. Највуваат чуда.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.