build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Мичурин - Општина Аеродром
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Мичурин - Општина Аеродром

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 8910
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Citizen View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 18-Mar-2020
Online Status: Offline
Posts: 2
  Quote Citizen Quote  Post ReplyReply #181 Posted: 18-Mar-2020 at 14:07
Благодарам! Мислев дека живееш таму :-) Инаку да, до пред една недела во делот кај што го земавме станот немаше ни кабли за струја спроведено. Ајде ќе видиме што ќе биде со ситуацијата да сме жиџи и здрави, иако не очекувам многу долго да трае овој глупав вирус.
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3842
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #182 Posted: 18-Mar-2020 at 17:35
Originally posted by Citizen

Благодарам! Мислев дека живееш таму :-) Инаку да, до пред една недела во делот кај што го земавме станот немаше ни кабли за струја спроведено. Ајде ќе видиме што ќе биде со ситуацијата да сме жиџи и здрави, иако не очекувам многу долго да трае овој глупав вирус.


Точно,живеам во населбава но не баш до зградава која ја спомнуваш,правам понекогаш обиколка на градилиштата но обично кога има некоја промена....

----------------------------------------------------------
еве една денешна од објектот на Глиц кој наскоро ќе почне да се фасадираBack to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3842
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #183 Posted: 24-Mar-2020 at 12:08


https://www.facebook.com/Komerlin-Bau-
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3842
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #184 Posted: 24-Mar-2020 at 17:57
https://www.facebook.com/Komerlin-Bau
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3842
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #185 Posted: 30-Mar-2020 at 10:47
Извадоци од снимки од дрон кон населбаваBack to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3842
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #186 Posted: 02-Apr-2020 at 16:26
@Citizen,незнам дали го пратиш сеуште форумот но еве ја состојбата со објектот на Спектартермо...денес поминував оттука и можам да кажам дека се работи на западната фасада и на некои делови во внатрешноста

Back to Top
Citizen View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 18-Mar-2020
Online Status: Offline
Posts: 2
  Quote Citizen Quote  Post ReplyReply #187 Posted: 03-Apr-2020 at 10:01
Пратам како не :-) Одлично, станот гледа на запад така да во предност сме :-)
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 3842
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #188 Posted: Yesterday at 17:20
Денешни..

1.Глиц

2.Авангард градбаBack to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 8910

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.