build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Изградба и ентериери
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Стиродур местење

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Sretan123 View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 25-Apr-2019
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote Sretan123 Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Стиродур местење
    Posted: 25-Apr-2019 at 12:36
Здраво сакам да прашам во врска со местењето на стиродур на под во соба. Ке се мести ламинат врз него и да прашам дали стиродурот се лепи или само се постила на подот и потоа се мести ламинатот врз него.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.063 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.