build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Dreamlux - Карпош

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15979
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #61 Posted: 27-Jan-2022 at 13:17
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15979
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #62 Posted: 17-Mar-2022 at 13:53
Неколку денешниCarpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15979
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #63 Posted: 13-Jul-2022 at 17:13
Некако и овој проект се завлечка,од 2019-та го почнааhttps://www.facebook.com/terraplanpartners
Carpe diem
Back to Top
ace View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 16-Aug-2022
Online Status: Offline
Posts: 1
  Quote ace Quote  Post ReplyReply #64 Posted: 16-Aug-2022 at 19:07
Zdravo, dali nekoj ima informacii do kade e zgradava? Koga treba da se zavrsi i dali ima ostanato stanovi za prodazba?
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15979
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #65 Posted: 16-Aug-2022 at 20:54
Originally posted by ace

Zdravo, dali nekoj ima informacii do kade e zgradava? Koga treba da se zavrsi i dali ima ostanato stanovi za prodazba?


Пa требаше да е готова уште пролетва мислам според некои рокови кои очигледно не се запазени.
За слободни станови најдобро да ги контактираш нив,можеби нема слободни директно од инвеститорите но сигурно ќе продаваат други физички лица кои веќе имаат претходно купено.

Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.