build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: MNR-House - Гостивар
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

MNR-House - Гостивар

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2425
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1 Topic: MNR-House - Гостивар
    Posted: 08-Aug-2019 at 09:40
Се работи за нов проект кој кон крајот на мај годинава почна да се реализира во Гостивар.Еве во продолжение рендери и локација(од фб)Состојба во јуни и јулиBack to Top
skopskodete View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17-Feb-2017
Online Status: Offline
Posts: 180
  Quote skopskodete Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 08-Aug-2019 at 11:10
Како бе вака таблава само на албански јазик???
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12190
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #3 Posted: 09-Aug-2019 at 10:01
Очекуваше да биде поинаку?
За сè има вторпат
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2425
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #4 Posted: 23-Aug-2019 at 12:27
Од фб

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2425
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #5 Posted: 10-Sep-2019 at 13:03
Од фб

Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.061 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.