build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Изградба и ентериери
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Реновирање На Куќа, Стан, Просторија До Клуч

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
DAR-MAR-MK View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 18-Nov-2019
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote DAR-MAR-MK Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Реновирање На Куќа, Стан, Просторија До Клуч
    Posted: 18-Nov-2019 at 15:32
Сакате нов углед во вашата куќа, стан, просторија, нов дизајн но не знаете како. Тогаш сте на вистинското место. Нашата фирма ви нуди све што ке посакате. Брзо ефикасно и најпрофесионално со нашиот стручен тим. Све што треба е да не побарате и ние ке се погрижиме за останатото.

Нашите Услуги:
🔘 Редизајн на Вашата Куќа, Стан, Просторија
🔘 Премештај и Селидби
🔘 Рушење Ѕидови, Кршење Плочки, Фрлање Шут, Кошулица
🔘 Ѕидање и Молерски Услуги
🔘 ПВЦ Прозори и Врати по мерка, сопствено прозиводство
🔘 Најбитно, задоволни клиенти

🔘 Контактирајте не на ФБ страната: https://www.facebook.com/mojdommk1/
🔘 Или на Телефон: 071/872-727

https://www.youtube.com/watch?v=ATMzzsTKENE&feature=youtu.be
https://www.facebook.com/mojdommk1/
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.125 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.