build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Станбено-деловен објект Луна - Ново Маало
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Станбено-деловен објект Луна - Ново Маало

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2986
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Станбено-деловен објект Луна - Ново Маало
    Posted: 21-Nov-2019 at 07:54
Од градилиштето во Ново Маало(од фб)https://www.facebook.com/Nuni-Bau-142175805843529/
Back to Top
team17 View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 23-Mar-2015
Online Status: Offline
Posts: 13
  Quote team17 Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 21-Nov-2019 at 09:04
Може во посебна нишка да го ставиме проектов
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2986
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3 Posted: 21-Nov-2019 at 09:28
Еве издвоив посебна нишка за проектот кој од пред неколку месеци почна да се реализира во маалото.Рендерот не е многу квалитетен ќе видиме дали ќе го објават негде на фејсбук или на нивната страна. Некој од админите нека ги префрли фотките од општата нишка поврзани со овој проект.
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12383
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #4 Posted: 21-Nov-2019 at 11:27
Се надевам дека ќе биде нешто интересно, а не некое потпросечно срање.
За сè има вторпат
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2986
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #5 Posted: 25-Nov-2019 at 08:16
https://www.facebook.com/Nuni-Bau-
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2986
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #6 Posted: 29-Nov-2019 at 09:27
од фбhttps://www.facebook.com/Nuni-Bau-
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.324 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.