build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Изградба и ентериери
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

3D проект за внатрешен дизајн

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Iki View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 26-Dec-2019
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote Iki Quote  Post ReplyReply #1 Topic: 3D проект за внатрешен дизајн
    Posted: 26-Dec-2019 at 12:45
Здраво, чепкав низ темиве, но не најдов нешто вакво. Не го ни познавам добро форумов, нова сум, па поправете ме ако згрешам некаде.

Вака, ми треба 3д нацрт за киоск/штанд простор во еден од моловите во Скопје. Замислата си ја имаме, но од молот бараат 3д како ќе изгледа просторот пред да ни одобрат. Бидејќи е мал простор, само 8-9 квадрати, можете ли да ми препорачате некој што го работи ова за да ми го направи проектот за нормална сумичка некоја? Лани работевме цел дуќан 50м2, ми земаа 8 евра/м2, но девојката е презафатена сега.
Back to Top
Dzeksi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Apr-2012
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 389
  Quote Dzeksi Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 30-Dec-2019 at 11:00
Zdravo druze jas rabotam 3D https://kasap_jr.artstation.com/

pusti mi mail na ivo_man23@yahoo.com sto tocno treba da se sraboti

Edited by Dzeksi - 30-Dec-2019 at 11:02
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.117 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.