build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: New Star Residence - Визбегово
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

New Star Residence - Визбегово

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #21 Posted: 04-Oct-2020 at 14:48
од фбBack to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #22 Posted: 14-Oct-2020 at 06:48


https://www.facebook.com/NewStarResidence
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #23 Posted: 04-Nov-2020 at 17:26
Чинам скоро сите куќи се веќе до ниво на карабинаод нивниот фб профил
Back to Top
Влатко View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Aug-2016
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 428
  Quote Влатко Quote  Post ReplyReply #24 Posted: 05-Nov-2020 at 08:53
Ова е супер и искрено се надевам тука да се населат совесни граѓани кои ќе се приклучат на борбата против дивата депонија која го труе Скопје а е на само стотина метри воздушна линија од комплексов.
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #25 Posted: 06-Nov-2020 at 17:52
Tip 1=231m²https://www.facebook.com/NewStarResidence
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #26 Posted: 17-Nov-2020 at 18:30
https://www.facebook.com/NewStarResidence/videos/402160464254102
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #27 Posted: 18-Nov-2020 at 13:33
06.11.2020https://www.facebook.com/Mat-Bau
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #28 Posted: 26-Nov-2020 at 16:56
вид на куќa :
• Тип 1=231m²
• Тип 2=291m²
• Тип 3=262m²
Локација : Скопје/Визбегово
големината на парцелата на куќите се од:
300m² до 400m² зависно од позиција,(дворно место од 180м2-280м2)

Информации за куќите:
Куќата се дава со клуч на рака, секоја куќа има средени купатила, тоалети (санитариа) подовите ( плочки & ламинат(таркет) )се освен мебел и кујна
Куќите имаат :
-централно греење и ладење,
-24 часовно обезбедување
-Детски парк, -ресторан,
-маркет,
-амбуланта,
аптека
- фитнес
Цена : 900 евра по м2https://www.facebook.com/NewStarResidence
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #29 Posted: 21-Dec-2020 at 18:15


Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #30 Posted: 03-Jan-2021 at 10:26
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9706
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #31 Posted: 11-Apr-2021 at 15:40
od fb

--------------------
Ambulance service..https://www.facebook.com/NewStarResidence
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.313 seconds.

Copyright ©2007 - 2021  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.