build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Деловни
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Палата Кан - Скопје (под Кале)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #21 Posted: 24-May-2020 at 11:57


И мене ми е доста збунувачки овој потег има доста најавени и отворени градилишта ако не грешам вкупно 4

1.Палата Кан
2.Хотелов што е во фаза на темели(мислам немаме посебна нишка за него)
3.Хотел Вардар
4.Хотел Македонија

Ме интересира дали случајно имаш приметено активност кај последниве два хотела?

Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12905
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #22 Posted: 24-May-2020 at 19:45


Па, кога бев горе на Кале, не забележав, но тој дел е малку тешко пристапен од долу, па не знам како може да се види, освен од соопштенија по медиуми.
За сè има вторпат
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #23 Posted: 06-Jun-2020 at 14:07
Од Инстаграм

https://www.instagram.com/ars.invest
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #24 Posted: 18-Jun-2020 at 11:34
Уште два рендери излегоа денес

https://www.facebook.com/arsinvestt
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.125 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.