build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Изградба и ентериери
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

каде можам да најдам во Скопје?

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
ThatKindOf View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 16-Aug-2020
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote ThatKindOf Quote  Post ReplyReply #1 Topic: каде можам да најдам во Скопје?
    Posted: 16-Aug-2020 at 09:23
здраво дечки!
Нов член сум на форумот и би сакала да ве прашам каде можам да ги најдам слениве материјали:

- дрвени штици, воедно и лепак за дрво
- цевки од бакар, заедно со фитинзи и доколку има и сечач на бакарни шипки или па можеби некаде може да ми ги пресечат? Исто и лепак за бакарни цевки


Конкретно ми требаат за изработка на сталажа за цвеќиња. Во прилог ви праќам видеа од туториалите зошто не можам да прикачам слика.
Фала ви многу однапред!

1. https://www.youtube.com/watch?v=QuLA5nBo1FA

2. https://www.youtube.com/watch?v=PMNjwnMOKrs
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.