build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Ново Маало - Центар
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Ново Маало - Центар

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 161718
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20182
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #341 Posted: 16-Jun-2024 at 14:04
Денешни

МД Инвест од задната страна

близу Веро Џамбо

Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20182
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #342 Posted: 23-Jun-2024 at 14:42
Originally posted by stef4o


До Корчагин

od fbCarpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20182
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #343 Posted: 25-Jun-2024 at 18:59
Originally posted by stef4oМД Инвест Проект,едната зграда е веќе вселиваhttps://www.pazar3.mk/
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20182
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #344 Posted: 07-Jul-2024 at 14:09
Парцела 2.08В е откупена од
ДРУШТВО ЗА ТРГОВИЈА, ПРОИВОДСТВО И ПРОЕКТИРАЊЕ ПИРАМИД БИЛДИНГ СОЛУШНС ДООЕЛ УВОЗ-ИЗВОЗ СКОПЈЕМаркичка П+6Сеуште нема никакви активности

Еден преглед на парцелите на овој дел меѓу Олимписки и Веро1,2-ЛУНА(завршени)
3-БИСИ(во градба)
4-ГРОС КОМЕРЦ(во градба)
5-ПИРАМИД БИЛДИНГ(откупено)
6,7-ЛУНА(откупени/идни)
8-МГИ ИНВЕСТ(во најава)
9-ТОИЛ СТРУКТУРЕ(откупени)

Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20182
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #345 Posted: 07-Jul-2024 at 18:48
До гимназија Корчагин(од фб)Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 161718

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2024  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.