build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Фото/Видео > Природни убавини
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Клисура Камник

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 16420
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Клисура Камник
    Posted: 28-Sep-2020 at 07:26
Интересна прошетка низ сувото корито на Кошевска река, каде може да се види уникатни форми на тесни премини и високи ѕидови...

Клисура Камникhttps://www.facebook.com/aerofoto.mk
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.