build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Изградба и ентериери
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Реновирање стан во Охрид - препораки од ваше искус
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Реновирање стан во Охрид - препораки од ваше искус

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Hannah View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 15-Oct-2020
Online Status: Offline
Posts: 1
  Quote Hannah Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Реновирање стан во Охрид - препораки од ваше искус
    Posted: 15-Oct-2020 at 10:13
Дечки здраво,
сакаме да реновираме гарсоњера во Охрид, најверојатно, поради финансиите, тоа ќе оди етапно, но како и да е. Бидејќи сум од Скопје, немам многу контакти за Охрид и сакав да ве прашам доколку некој од вас има лично искуство и би можел да препорача со позитивни препораки:
- фирма од која да се земат ПВЦ прозори
- водоводџија
- електричар
- плочкари/или фирма за реновирање на купатило

Одам со барања на понуди од фирми што наоѓам онлајн, но би ценела доколку некој има лично позитивно искуство да ми даде препорака бидејќи знаеме дека едно е интернет реклама, а друго саглам мајстори Фала однапред!
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.125 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.