build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: ARC Home-Куманово на бул.3-та МУБ
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

ARC Home-Куманово на бул.3-та МУБ

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 8251
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1 Topic: ARC Home-Куманово на бул.3-та МУБ
    Posted: 13-Jan-2021 at 18:29
Уно Градба е нова градежна компанија, која има за цел да изгради свој препознатлив бренд во градежништвото. На Бул. 3-та МУБ до бензинската пумпа на Мак Петрол, Ви го претставуваме софистицираниот деловен комплекс ARCHome. Карактеристичен дизајн и квалитетна технологија се дел од нашиот начин на изградба а тоа може да го потврди и изборот на познатите брендови со кои соработуваме, Geberit Paini Kale Maxima Roca STAN ART кои се синоним за квалитет во оваа индустрија.
Doka e една од водечките светски компании на модерна технологија во сегментот на градежништвото, a нашиот избор за квалитетен почеток во оваа индустрија се токму тие.
Изборот е важен!
Дозволете да се погрижиме Вашиот дом да биде совршено место за живеење.

https://www.facebook.com/archome.mk
Back to Top
skopskodete View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17-Feb-2017
Online Status: Online
Posts: 547
  Quote skopskodete Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 13-Jan-2021 at 18:46
Каде е точната локација?
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 8251
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3 Posted: 13-Jan-2021 at 22:10
Има во текстот дека е на бул 3-та МУБ до бензинската Макпетрол не сум разгледувал на Google Maps која би можела да е поточна локација,незнам ни дали е отпочната градбата ова повеќе делува како најава дека наскоро ќе почнат со градба.Инаку за изведувач ги имаат ангажирано Албекат Груп.

Edited by stef4o - 13-Jan-2021 at 22:11
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.133 seconds.

Copyright ©2007 - 2021  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.