build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Охрид и Струга
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Охрид и Струга

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #281 Posted: 24-Apr-2024 at 18:32
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #282 Posted: 02-May-2024 at 18:04
Нов проект на ИНТЕГРА09 во Охридhttps://www.facebook.com/photo?fbid=480847604275608&set=pcb.480848114275557
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #283 Posted: 17-May-2024 at 18:55
Градба на Ламела 15 и 16 - Бејбунар Охрид

Градба - Бејбунар Ламела 11-12 Охридhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100057381621472
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #284 Posted: 18-May-2024 at 18:48
𝗕𝗼𝗴𝗿𝗮𝗱 𝗔𝗿𝗰𝗵𝗶𝘁𝗲𝗰𝘁𝘂𝗿𝗲 & 𝗗𝗲𝘀𝗶𝗴𝗻 Ви нуди трособен стан во објект во изградба . Објектот се наоѓа на влезот во Охрид на ул. Туристичкаhttps://www.facebook.com/photo/?fbid=910508947542820&set=pcb.910509340876114
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #285 Posted: 17-Jun-2024 at 18:25
Започнуваме со изградба на нов станбен објект “Lotus” кој е на одлична локација!
Во близина на станбениот објект “Mosaic”
Локација на зградата: ул. Егејскаhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100054595773625
Carpe diem
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 15135
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #286 Posted: 28-Jun-2024 at 00:05
На кејот во Охрид:

За сè има вторпат
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #287 Posted: 05-Jul-2024 at 12:10
PREMIUM RESIDENCE OHRIDDemolition Phase March 2024

June 2024https://www.facebook.com/Premium.construction.STR
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #288 Posted: 06-Jul-2024 at 10:40
Градба - Бејбунар Ламела 11-12 Охрид

https://www.facebook.com/profile.php?id=100057381621472
Carpe diem
Back to Top
nenad View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 19-Dec-2009
Online Status: Offline
Posts: 732
  Quote nenad Quote  Post ReplyReply #289 Posted: 07-Jul-2024 at 11:59
Ako ima negde pološo mesto vo Ohrid da se kupi stan toa e Bejbunar.
Back to Top
JOE View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 03-Feb-2010
Location: Bitola
Online Status: Offline
Posts: 213
  Quote JOE Quote  Post ReplyReply #290 Posted: 07-Jul-2024 at 13:52
Me interesira zosto go imas ova mislenje.Skoro godina i polgledav stanovi vo Ohrid i cesto go slushav ovaj komentar..
Dali e deka mestoto e loso ili deka radi investotorot ( trim lum)?

Na kraj sepak mi vlijaeja komentarite i nezedov tamu stan, no me interesira zosto se zbora taka za lokacijata ( bej bunar) deka e losha

Edited by JOE - 07-Jul-2024 at 13:53
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #291 Posted: 12-Jul-2024 at 17:47
Majestic - Охрид
Запознајте го Majestic, каде што модерниот дизајн и квалитетната изработка се спојуваат, создавајќи совршени услови за безпрекорно живеење.
Од темелите до завршните детали, секој аспект на Majestic е внимателно планиран запазувајќи ги сите сведски стандарди и користејќи само материјали со врвен квалитет.

Објектот се наоѓа на одлична локација, на улица Асном веднаш до Билјанините Извори во Охрид, изолиран од градскиот метеж, а сепак блиску до центарот на градот и езерото.

Majestic располага со 127 станови, подземни гаражи и подрумски простории. Објектот има два влеза со по 5 ката и вкупна површина на основа од 1656 М2.
Становите се со различна големина и безпрекорно функционален рапоред, почнувајќи од 28 М2 па се до 127 М2. Во поглед на бројот на простории, објектот располага со повеќе типови на стнови како еднособни, двособни, трособни и четворособни.

https://www.maktekgradba.mk/objekt-ohrid/
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20189
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #292 Posted: 12-Jul-2024 at 18:07
Охрид///https://www.facebook.com/Bauhaus.Struga

Edited by stef4o - 12-Jul-2024 at 18:11
Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 131415

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.117 seconds.

Copyright ©2007 - 2024  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.