build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Прилеп и Битола

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 111213
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20168
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #241 Posted: 21-Jun-2024 at 11:42
СТАНБЕНИОТ ОБЈЕКТ Е ЛОЦИРАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП , КЕЈ 9 СЕПТЕМВРИ БР.6
ЗГРАДАТА Е СО 14 СТАНА И 1 ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ.

https://reklama5.mk/AdDetails?ad=5055994
Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 111213

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.258 seconds.

Copyright ©2007 - 2024  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.