build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Кисела Вода и Сопиште
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Кисела Вода и Сопиште

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 404142
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #821 Posted: 08-May-2024 at 18:50
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #822 Posted: 24-May-2024 at 18:56
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #823 Posted: 30-May-2024 at 18:28
Prime Residence 3https://www.pazar3.mk/
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #824 Posted: 01-Jun-2024 at 15:20
Денешни фотки

На ул.Есенинова и Жил Верн

...

Спектартермо...

на бул.Борис Трајковски

......

...Делот спроти Расадник,се гради комплексот на Трим Лум и Елена Лука но околината е многу хаотична нема асфалтен пристап до веќе вселените згради има купишта песок,земја и напуштени објекти кои допрва треба да се рушатОбјект Аура-Бостон Констракшн......

Магнолија РезиденсПосле многу години кај недовршената карабина на Фиком денес имаше активности,во приземјето имаше донесено некои материјали веројатно некој ќе го доврши објектот

Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #825 Posted: 13-Jun-2024 at 18:15
Нов проект на MO Construction во К.Водаhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100088425434336
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #826 Posted: 16-Jun-2024 at 18:02
АБП Премиум на бул.Борис Трајковски

https://reklama5.mk/AdDetails?ad=5054374
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #827 Posted: 29-Jun-2024 at 14:45
Денешни

Магнолија Резиденс


Урбан Сити Проект

Спектартермобул.Борис Трајковски

Ла Тана Инженеринг

Динамик ИнженерингСвис Холдингул.Иван Козаров

Кеша

Техно Груп

...

Околу Рампа...Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #828 Posted: 02-Jul-2024 at 18:01
Trim Lum Prime Residencehttps://www.facebook.com/konkrit.ko
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #829 Posted: 05-Jul-2024 at 12:16
Originally posted by stef4oСпектартермо

Објектот се наоѓа во населба Кисела Вода во близина на Рампа
Рок на изведба: 18 месеци од месец јуни 2024 година.
Катноста е приземје + 8 ката со лифт. Паркингот е решен под објект на две нивоа и сопствен паркинг пред зградата!
Квадратурите се движат од 44м2 до 74м2https://www.facebook.com/groups/1018208674926359
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #830 Posted: 06-Jul-2024 at 17:03
Денешни

Новоградбите на ул.Есенинова

на бул.Борис Трајковски......

..Магнолија РезиденсЕден преглед на потегот спроти Расадник на местото на бившите погони на АДГ Пелагонија. Активност има само кај Елена Лука и Трим Лум.

Според податоци од катастарКат Костов

Хелга КомпаниТрим Лум

Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20177
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #831 Posted: 09-Jul-2024 at 18:27
Хантерс кај Шампиончеhttps://reklama5.mk/AdDetails?ad=5074185
Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 404142

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.180 seconds.

Copyright ©2007 - 2024  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.