build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Кисела Вода и Сопиште
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Кисела Вода и Сопиште

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 343536
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 16946
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #701 Posted: 12-Jan-2023 at 18:28
улица Михаил и Ефтихиј број 31 во населба Кисела Водаhttps://rojalvase.com.mk
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 16946
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #702 Posted: 16-Jan-2023 at 18:12
Новиот проект на Хантерс кај Шампионче

https://www.instagram.com/stories/neti_bau/3017051591295521219/
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 16946
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #703 Posted: 20-Jan-2023 at 18:21
Фази на градба на новиот комплекс на Мастер Инженеринг на ул.Есенинова.
Се работи прво на зградата што е веднаш до улицата.
Фотките се од фб на инвеститорот и изведувачот

ноември 2022

бетонирање темелна 26.11најнова состојба 18.01.2023https://www.facebook.com/masterinzenering


Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 16946
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #704 Posted: 24-Jan-2023 at 18:14


https://www.slobodenpecat.mk/anketa-ima-li-divogradbi-vo-kisela-voda-i-kako-nadlezhnite-se-spravuvaat-so-niv/
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 16946
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #705 Posted: 24-Jan-2023 at 18:20
на ул.Димо Хаџи Димов

Кај Рампа проект на TS Grup најавен уште почеток на 2021 за на оваа локација сеуште не е започнат

Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 16946
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #706 Posted: 30-Jan-2023 at 14:05
Кај Чешма

Објект Феникс

ул.Иван Козаров

Техно Груп

..

Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 343536

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.172 seconds.

Copyright ©2007 - 2023  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.