build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Мичурин и Острово - Аеродром

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 242526
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20190
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #501 Posted: 15-Jun-2024 at 16:41
Originally posted by Ane

Здраво, АБП Премиум граделе ли досега станбен објект? Како што знам зградата во Мичурин ќе ја граделе со уште двајца други инвеститори.


Моментално градат во Кисела Вода,на бул.Борис Трајковски бр.4
Carpe diem
Back to Top
Ane View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 15-Jun-2024
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2
  Quote Ane Quote  Post ReplyReply #502 Posted: 15-Jun-2024 at 21:17
Не ми е познат инвеститорот, ако има некој искуство нека сподели?
Back to Top
doncho View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16-Jan-2021
Online Status: Offline
Posts: 127
  Quote doncho Quote  Post ReplyReply #503 Posted: 15-Jun-2024 at 23:34
Originally posted by Ane

Не ми е познат инвеститорот, ако има некој искуство нека сподели?

Од кој аспект сакаш искуство? Од вградени материјали? Од тоа дали ќе го завршат проектот? Од нешто трето? За било кое од горенаведените никаква гаранција не ти е, особено денес кога секој втор стана инвеститор..
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20190
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #504 Posted: 24-Jun-2024 at 11:40
Денешни

МГИ Острово-поставено скеле за фасадаПремиум Ливинг Мичурин

Edited by stef4o - 24-Jun-2024 at 11:40
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20190
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #505 Posted: 29-Jun-2024 at 14:20
Сеуште не ја срушиле зградичкава
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 20190
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #506 Posted: 02-Jul-2024 at 18:11
Originally posted by stef4o

Денешни

МГИ Острово-поставено скеле за фасада

Зградава требаше да биде готова јуни 2024,па поместија септември,ноември и сега пак неодредено време. И цената се покачила за 200 евра почнаа со 1600

----------------------------------------------------

Вселив од почетокот на следната година!
Цена:1800 EUR/m²https://www.facebook.com/profile.php?id=100043522303298
Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 242526

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.156 seconds.

Copyright ©2007 - 2024  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.