build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Здравствени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Здравствени институции (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Здравствени институции (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
hcitrS View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27-Nov-2015
Online Status: Offline
Posts: 670
  Quote hcitrS Quote  Post ReplyReply #301 Posted: 16-Oct-2021 at 10:51
Топ ти е идеата. Макар шо претпоставувам дека во секоја општина има мал милион неупотребувани државни згради кои би можеле да бидат многу работи, ама на крај не се стават во служба туку за се нешто се гради нова, грда, фушарска, ПВЦ зграда за да се нормално сподели тендер. Ама ако се има жрлба, претпоставувам дека и со реновирање би можело да се сподели тендер, а притоа да се направат поврќе добра. А идеава со домовите има ваљда и плус рљди то шо се надевам се во подобра состојба од некојси рандом објект.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 141516

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.141 seconds.

Copyright ©2007 - 2021  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.